کد خبر 571261

توضیحات رییس کل دادگستری اصفهان درباره «پرونده تیراندازی به زنان»

در پی انتشار اخباری درباره آسیب‌دیدن زنان اصفهانی بر اثر تیراندازی و آزادی متهم پرونده، رئیس کل دادگستری استان اصفهان توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، رییس شورای عالی قضایی اصفهان در این باره گفت: در تحقیقات صورت‌گرفته، اعتیاد متهم به مواد مخدر صنعتی تایید و مشخص می‌شود وی با استفاده از سلاح ساچمه‌ای اقدام به تیراندازی به سه خانم کرده است.

وی افزود: فقط یک نفر از آن سه نفر به پزشکی قانونی مراجعه کرده و طبق نظر پزشکی قانونی جراحت وارده به این فرد از نوع جراحت دامیه و جزئی بوده است.

رییس کل دادگستری استان اصفهان خاطرنشان کرد: متهم قریب به دو ماه بازداشت موقت بوده و تحقیقات مفصل و کاملی در این زمینه صورت گرفته است. پس از تکمیل تحقیقات و رفع ابهامات پرونده، به موجب قانون قرار وی به وثیقه تبدیل و با قرار تامین کیفری مناسب آزاد شده است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خوب این فرد اگر تو این مدت آزادی دوباره چند نفر دیگه رو با تفنگ ساچمه ای ناقص کرد به هر شکل دیگه تکلیف چیه? یعنی مردم جونش رو از سر راه آوردن دیگه!! کدوم منطقی که حکم میکنه این افراد شرور و خطرناک با قرار وثیقه آزاد بشن و دوباره در کوچه و خیابان با خیال راحت رها بشن!!!!? ???