سخنگوی دولت خبر داد؛

واگذاری سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد

بهادری جهرمی از تصویب واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک‌ها و شرکت‌های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان‌های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران هستند، خبر داد.

واگذاری سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سنا، علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت دولت از تصویب واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک‌ها و شرکت‌های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان‌های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران هستند، خبر داد و افزود: با این مصوبه افرادی که تحت پوشش این نهادهای حمایتی بوده و فاقد سهام عدالت هستند، مشمول سهام عدالت می‌شوند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه این بانک‌ها و شرکت‌ها سودده و از لحاظ اقتصادی مناسب هستند، گفت: بخشی از سهام دولت در بانک‌های صادرات، ملت، تجارت، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس، به عنوان سهام عدالت به افراد اشاره شده، واگذار خواهد شد.

 

منبع: سنا
ارسال نظر
ارسال نظر
  • محمد
    ۰

    با سلام ولی انیکه با دومیلیون حقوق پول دارو باین گرانی محتاج به این گرانی پس چرا در فکر این قشر که سهام ندارند مگر‌گنا هی کردند همشان پیر مریض در خانه افتاده اند همینها انقلاب کردند الان کسی نگاهشان نمکنند این زندگی است که میکنیم کمی هم در فکر این قشر باشید خدا نگهدار