برای دوره مالی منتهی به پایان اسفند ١٤٠٠؛

صورت های مالی بانک صادرات ایران تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صادرات ایران ۳۰ تیر ۱۴۰۱ همزمان به صورت حضوری و برخط (آنلاین)، برگزار و صورت‌های مالی سال مالی منتهی به پایان اسفند ١٤٠٠ با حضور دارندگان اکثریت سهام مورد تصویب قرار گرفت.

صورت های مالی بانک صادرات ایران تصویب شد

به گزارش اقتصاد آنلاین، در این مجمع که با حضور معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد به عنوان نماینده دولت، نماینده سهام عدالت، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، مدیرعامل، اعضای هیاتمدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران بانک و سهامداران محترم در محل هتل المپیک و به صورت حضوری و برخط (آنلاین) برگزار شد، پس از استماع گزارش هیاتمدیره به مجمع و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به پایان اسفند ١٤٠٠ شرکت بانک صادرات ایران (سهامی عام) مورد تایید بیش از ۶۵ درصد سهامداران قرار گرفت.

در این مجمع سازمان حسابرسی به مدت یک سال به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک تعیین شد. همچنین روزنامه‌های کثیرالانتشار اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های رسمی برای درج آگهی‌های مربوط به بانک  برگزیده شدند.

 انتخاب اعضای جدید هیات مدیره، از دیگر دستورات این مجمع بود که با رای اکثریت سهامداران، محمدرضا حسین‌زاده و محسن سیفی کفشگری به عنوان اعضای جدید هیات مدیره بانک صادرات ایران انتخاب شدند.

ارسال نظر
ارسال نظر