دیدگاه : ۰
بیشترین ارزش معاملات سهام در بورس امروز؛

جهش دوباره ارزش معاملات بورس به سطح ۶ هزار میلیاردی

امروز معامله‌گرها ۱۵۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۱۳.۳درصد از کل سهام عمران و سازندگی قزوین معامله شد.

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود ۶هزار و ۲۴۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «خساپا»، «خودرو»، «خگستر» و «شپنا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۱۵۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی دست به دست شد، سایپا پس از معاملاتی به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام ایران‌ خودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۷۳۵میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «خودرو و ساخت قطعات» با معاملات ۶۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۳.۳درصد از کل سهام عمران و سازندگی قزوین (ثقزوی) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۱۵.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در سه سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۶۷نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 01.02.21

رتبه بندی ارزش معاملات 01.02.21

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها