دیدگاه : ۰
سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام؛

ثبت صف خرید ۳۷۰ میلیاردی برای آسیاتک

خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم ۸۵۰میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت اطلاعات و ارتباطات به ثبت رسید و همچنین سهام انتقال داده های آسیاتک، ۳۷۰میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۸۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۳۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۸۱۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «اسیاتک»، «خکاوه» و «غسالم» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام انتقال داده های آسیاتک، ۳۷۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «انرژی۱»، «فافزا» و «ولیز» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۶۸میلیارد تومان (۶۷ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۳۴ میلیارد تومان (۹۷ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۴ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف آسیاتک به ۲۶.۱درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«اطلاعات و ارتباطات» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۳۷۱میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۷۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» با فشار فروش ۱۴میلیارد تومانی همراه است.برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

Image 1

Image 2

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها