دیدگاه : ۰
بیشترین ارزش معاملات سهام بورس امروز؛

جهش مجدد ارزش کل معاملات به کانال پنج هزار میلیاردی

امروز معامله‌ گرها ۴۱۰میلیارد تومان سهام ایران‌ خودرو خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۱۴.۳درصد از کل سهام تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز، در مجموع حدود پنج هزار و ۳۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «خودرو»، «فملی»، «فولاد»، «خساپا» و «وبملت» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در اولین روز معاملاتی هفته معادل ۴۱۰میلیارد تومان سهام ایران‌ خودرو دست به دست شد، ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ پس از معاملاتی به ارزش ۲۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که ۹۴۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۷۰۰میلیارد تومانی دوم شد و «محصولات شیمیایی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۴.۳درصد از کل سهام تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک (گدنا) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۹.۴درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در هفت سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۴۱نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 01.01.14

رتبه بندی ارزش معاملات 01.01.14

این مطلب برایم مفید است
۳ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها