دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

بازگشت خودرو به صدر معاملات برتر بورس امروز

امروز معامله‌گرها ۱۵۰میلیارد تومان سهام ایران‌ خودرو خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۱۰درصد از کل سهام عمران و سازندگی قزوین معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود دو هزار و ۷۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «خودرو»، «شتران»، «خگستر»، «خساپا» و «فملی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۵۰میلیارد تومان سهام ایران‌ خودرو دست به دست شد، پالایش نفت تهران پس از معاملاتی به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام گسترش سرمایه‌گذاری ‌ایران‌ خودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام کشت و صنعت جوین با رشد ۲۵درصدی قیمت پس از بازگشایی، کام سهامداران خود را شیرین کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که ۴۶۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۳۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «فرآورده‌های نفتی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۰درصد از کل سهام عمران و سازندگی قزوین (ثقزوی) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۷.۵درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در دو سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۸نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.12.24

رتبه بندی ارزش معاملات 00.12.24

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها