دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

«وبملت» بیشترین ارزش معاملات اولین روز اسفند ماه را رقم زد

امروز معامله‌گرها ۱۴۰میلیارد تومان سهام بانک ملت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و ۹.۲درصد از کل سهام صنایع فولاد آلیاژی یزد معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز، در مجموع حدود دو هزار و ۴۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وبملت»، «فزر»، «فملی»، «فولاد» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل ۱۴۰میلیارد تومان سهام بانک ملت دست به دست شد، پویا زرکان آق دره پس از معاملاتی به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» تعلق داشت به طوری که ۳۲۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۳۰۰میلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۹.۲درصد از کل سهام صنایع فولاد آلیاژی یزد (فولای) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۷.۷درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در دو سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۷نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.12.01

رتبه بندی ارزش معاملات 00.12.01

این مطلب برایم مفید است
۵ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها