دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

وبملت در صدر بیشترین خروج پول حقیقی قرار گرفت

افراد حقیقی امروز ۲۵۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری و همچنین سهام بانک ملت بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز حقوقی‌ها حدود ۲۵۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد دو هزار و ۹۰۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۳۳درصد یعنی ۹۵۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۹درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری»، «فلزات اساسی» و «محصولات شیمیایی» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های «سرمایه‌گذاری‌ها» و «کاشی و سرامیک» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «وبملت»، «ومعادن» و «فملی» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «تجلی»، «آریان» و «شفا» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری بانک ملت معادل ۲۹میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی تجلی توسعه معادن و فلزات با برتری ۲۱میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۲۸نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۸۲نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۱۲۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۳۳۰میلیارد تومان بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

حقیقی حقوقی 00.11.23

تغییر مالکیت صنایع 0.11.23

این مطلب برایم مفید است
۶ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها