دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

خروج پول ۵۷ میلیاردی حقیقی‌ ها از سهام فولاد مبارکه در بورس امروز

افراد حقیقی امروز ۳۴۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز حقوقی‌ها حدود ۳۴۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد دو هزار و ۶۹۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۳۰درصد یعنی ۸۰۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۱۳درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «فلزات اساسی»، «محصولات شیمیایی» و «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های «استخراج کانه‌های فلزی» و «استخراج زغال سنگ» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فولاد»، «فملی» و «وگردش» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «تجلی»، «شزنگ» و «وتجارت» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان معادل ۵۷میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی تجلی توسعه معادن و فلزات با برتری ۵۸میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۲۳نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۹۳نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۱۱۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۴۱۰میلیارد تومان بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

حقیقی حقوقی 00.11.16

تغییر مالکیت صنایع 0.11.16

این مطلب برایم مفید است
۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها