اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

در بورس امروز، هیچ گروهی ورود پول حقیقی‌ را ثبت نکرد!

افراد حقیقی امروز ۷۰۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی بود.

در بورس امروز، هیچ گروهی ورود پول حقیقی‌ را ثبت نکرد!

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز حقوقی‌ها حدود ۷۰۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد دو هزار و ۵۶۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۴۱درصد یعنی هزار و ۱۰۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۲۷درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «فلزات اساسی»، «محصولات شیمیایی» و «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» رقم خورد در حالی در هیچ یک از گروه‌ها، برآیند معاملات نفع حقیقی‌ها تمام نشد.

سه نماد «سمگا»، «وبملت» و «فملی» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «دفاراح»، «شصدف» و «فنفت» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی معادل ۴۲میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی بانک ملت با برتری ۳۰میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۱۲نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۴۱نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۳۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۶۶۰میلیارد تومان بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

حقیقی حقوقی 00.10.28

ارسال نظر

  • 1
    ۰ ۰

    فردا خروچ بیش از یک میلیارد راثبت خواهد کرد این رکورد زنی بر مسئولین مبارک باد اقا پاداش بگیرید

آخرین خبر ها