کد خبر 578588
سهامداران وتجارت بخوانند (۱۴۰۰.۰۸.۱۶)

رقابت سهامداران برای خرید وتجارت

در معاملات بورس امروز سهام بانک تجارت با رشد یک و نیم درصدی قیمت ۲,۰۱۵ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت به رقم ۷۵میلیارد تومان نزدیک شد.

اخبار روزانه «وتجارت» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات امروز بورس امروز سهام بانک تجارت با رشد یک و نیم درصدی مواجه شد و بین نمادهای پر تراکنش امروز قرار گرفت. 

سهام بانک تجارت در آخرین معاملات خود، عدد ۲,۰۴۷ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود سه درصد رشد کرد. همچنین با جابجایی حدود ۳۶۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۲,۰۱۵ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز وتجارت حقوقی‌ها یک میلیارد و ۶۲۰میلیون تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۹۷هزار واحد و حقوقی‌ها به دو میلیون و۳۰۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۹۵هزار واحد و حقوقی‌ها ۶۰۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز وتجارت به رقم ۷۵میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۹۷درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی را حقیقی‌ها و سه درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۳۶۰میلیون برگه سهم (۹۹درصد) را اشخاص حقیقی و چهار میلیون برگه سهم (یک درصد) را حقوقی‌ها به فروش رساندند.

وتجارت با ثبت معاملات صعودی، مجددا با سود همراه شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدوتجارت

 

ارسال نظر