کد خبر 576953

چوب خط بورس در شهرداری پر شده است

شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص نحوه افشای نتیجه آرای صادره در کمیسیون ماده صد شهرداری پیرامون عوارض و جرائم ساختمانی ساختمان سعادت آباد اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص نحوه افشای نتیجه آرای صادره در کمیسیون ماده صد شهرداری پیرامون عوارض و جرائم ساختمانی ساختمان سعادت آباد در صورت‌های مالی میان دوره‌ای شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اعلام کرد:

۱. بابت جرائم مرتبط با توسعه ۵۲۲۵.۲۷ متر مربع بنای تجاری و مشاعات مربوط در طبقات که زائد بر مساحت مندرج در پروانه ساختمانی می‌باشد بر اساس آرای کمیسیون ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری و ابلاغیه سازمان بورس مبلغ ۱۷۹۴ میلیارد ریال در یادداشت ۱۰ صورت‌های مالی (دارایی ثابت مشهود) به بهای تمام شده زمین اضافه و بدهی مربوطه در یادداشت ۲۳ افشا شده است.

۲. بابت جرائم مرتبط با ۵۴۶.۱۳ واحد کسری پارکینگ تجاری بر اساس آرای کمیسیون ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری و ابلاغیه سازمان بورس مبلغ ۳۰۶۵ میلیارد ریال در یادداشت ۱-۲-۳۰ به عنوان بدهی احتمالی افشا شده است.

۳. بابت جرائم مربوط به تغییر کاربری، عوارض دیوانی کسری پارکینگ، توسعه تجاری و عوارض ایمنی و ریلی طبق نامه شهرداری به شماره ۴۰۹۸۶۵/۶۰/۵۰۲ مورخ ۲۵/۷/۱۴۰۰ به مبلغ ۴۹۷۴ میلیارد رایل در یادداشت ۲-۲-۳۰ به عنوان بدهی احتمالی افشا شده است.

ارسال نظر