سهامداران فملی بخوانند (۱۴۰۰.۰۸.۰۹)

خروج ۵۲میلیارد تومانی حقیقی‌ ها از فملی

در معاملات بورس امروز، سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با افت دو و نیم درصدی، قیمت ۱۲,۷۰۰ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم ۸۰میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «فملی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز، سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با افت دو و نیم درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۶۷۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته دو و نیم درصد افت کرد. همچنین با جابجایی ۶۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۷۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فملی، حقیقی‌ها ۵۲میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از هفت هزار واحد و حقوقی‌ها به دو میلیون و ۲۱۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۳هزار واحد و حقوقی‌ها ۵۶۳هزار واحد بود.

ارزش معاملات امروز فملی از رقم ۸۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۲۵درصد از سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ را حقیقی‌ها و ۷۵درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از سوی دیگر، ۵۶میلیون برگه سهم (۸۸درصد) را اشخاص حقیقی و هشت میلیون برگه سهم (۱۲درصد) را حقوقی‌ها به فروش رساندند.

فملی با پایداری در مدار نزولی، برای دومین روز متوالی قرمزپوش ماند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفملی

 
ارسال نظر