اگر سهام خودرو دارید، بخوانید(۳۱مرداد)

خودرو ۲۳۰تومان شد

سهام ایران خودرو در اولین روز معاملاتی این هفته باز هم رشد قیمت را تجربه کرد و با حجم معاملات یک میلیاردی، به ۲۳۰تومان رسید.

اقتصاد‌آنلاین _ سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ایران خودرو مانند روزهای کاری گذشته سبز‌پوش شد و حدود پنج درصد رشد کرد. همچنین «خودرو» در میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

«خودرو» معاملات خود را متعادل و در محدوده ۲۲۹تومان آغاز کرد اما در همان دقایق ابتدایی بازار به صف خرید نشست. در نیمه دوم بازار این صف چند مرتبه عرضه شد اما در نهایت اولین روز معاملاتی هفته را با صف خرید به پایان رساند. همچنین این نماد با حدود ۴۳میلیارد تومان، سومین نماد بورس امروز با بیشترین ورود پول ثبت شد.

سهام ایران خودرو در آخرین معاملاتش به قیمت ۲,۳۰۲ریال معامله شد که نسبت به دیروز پنج درصد افزایش یافته است. همچنین یک میلیارد برگه سهم در دست معامله‌گران جا به جا شد و با قیمت پایانی ۲,۳۰۰ریال به کار خود خاتمه داد.

ارزش معاملات امروز «خودرو» به ۲۵۰میلیارد تومان رسید. ۹۵درصد خریداران حقیقی‌ها و پنج درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. ۸۵۰میلیون برگه سهم(۷۸درصد) توسط افراد حقیقی‌ها و ۲۳۸میلیون برگه سهم(۲۲درصد) توسط کدهای حقوقی به فروش رسیدند. همچنین میانگین حجم خرید حقیقی‌ها ۱۵۵هزار سهم و میانگین حجم خرید حقوقی‌ها حدود سه میلیون سهم بود. در طرف دیگر میانگین حجم فروش حقیقی‌ها ۹۱هزار سهم و میانگین حجم فروش حقوقی‌ها ۱۰.۳میلیون سهم ثبت شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

خودرو31مرداد

بیشتر بخوانید
ارسال نظر