اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام فملی دارید، بخوانید(۱۸اردیبهشت) / رشد ملی مس هم جلودار افت شاخص نشد

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران سه درصد رشد کرد و بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص را از آن خود کرد.

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز بورس سهام شرکت ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ مانند روز کاری گذشته، با رشد سه درصد مواجه شد و بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل را از آن خود کرد.(۱۷۴۹واحد)

معاملات «فملی» متعادل و در محدوده ۱۲۴۰تومان آغاز شد. روند قیمتی خرید و فروش این سهام به صورت نزولی ادامه یافت و به حدود ۱۲۰۰تومان هم رسید. این نماد هفته گذشته را با افت قیمت آغاز کرده بود اما در آخرین روز هفته شرایط تغییر کرد و سبزپوش شد و توانست تا امروز سبزپوشی خود را حفظ کند. گفتنی است گروه فلزات اساسی سومین گروه با بیشترین خروج پول افراد حقیقی بود و همچنین اکثر نمادهای این گروه به افت قیمت مواجه شدند.

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۰۰۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۱.۵درصد افزایش یافته است. همچنین‌ با جابجایی ۱۱۳میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۱۸۰ ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «فملی» از ۱۳۷میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۹۱درصد از خرید سهام شرکت ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ توسط حقیقی‌ها انجام شد و ۹درصد دیگر را حقوقی‌ها خریدند. از طرف دیگر، ۱۰۳میلیون برگه سهم(۹۱درصد) توسط افراد حقیقی و ۱۰میلیون برگه سهم(۹درصد) توسط کدهای حقوقی به فروش رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

فملی18اردیبهشت

بیشتر بخوانید
ارسال نظر