با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شد؛

تکذیب خبر کسب ثروت‌های نجومی از بازار سرمایه از سوی افراد خاص

شرکت بورس اوراق بهادار تهران و شرکت فرابورس ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کردند: ارکان بازار سرمایه همگام با نهاد ناظر، خود را موظف به حفظ و حراست از اعتماد سهامداران می‌دانند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ شرکت بورس اوراق بهادار تهران و شرکت فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای مشترک اعلام کردند: با توجه به انتشار برخی شایعات و اکاذیب در فضای مجازی مبنی بر کسب ثروت‌های نجومی از بازار سرمایه توسط افرادی خاص، ضمن تکذیب محتوای اعلامی شایعه مذکور به اطلاع کلیه سرمایه‌گذاران می‌رساند؛ ارکان بازار سرمایه همگام با نهاد ناظر، خود را موظف به حفظ و حراست از اعتماد سهامداران به عنوان مبنایی برای توسعه و تعمیق بازار در بین اقشار گوناگون جامعه و افزایش سهم بازار سرمایه در تأمین مالی اقتصادی کشور می‌دانند.

در این اطلاعیه آمده است: این دو مجموعه همواره بر اساس وظایف قانونی خود با نظارت و پایش مداوم معاملات علاوه بر برخورد انضباطی با تخلفات ارتکابی طبق مفاد مندرج در قانون بازار اوراق بهادار، پیگیری لازم را از طریق مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهند آورد.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    سهام رو به ما گرون فروختند تف توی روح پدر و مادرتون ،خدا لعنت کنه همشون رو ، الهی به خاک سیاه بیافتند

  • ناشناس
    ۰ ۰

    پس این ۸۰ درصد زیان سهامداران خرد در عرض این ۸ماهه توسط نیروهای ماورایی،هاپولی چپاول غارت شد ی به جیب همان ژن های خوب از همه جا با خبر سر خطی بازار رفته،،،،،