اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۲۴فروردین) / خیز ۸۰درصدی ارزش معاملات در روز پررونق شاخص سازها

امروز معامله‌گرها ۳۳۰میلیارد تومان سهام سایپا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۱.۶درصد از کل سهام زامیاد معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود چهار هزار و ۲۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «خساپا»، «فولاد»، «شپنا»، «وتجارت» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۳۳۰میلیارد تومان سهام سایپا دست به دست شد، فولاد مبارکه اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۲۷۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که ۷۲۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۶۷۵میلیارد تومانی دوم شد و «فرآورده‌های نفتی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱.۶درصد از کل سهام زامیاد (خزامیا) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۷.۵درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در هشت سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۹ نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.01.24

رتبه بندی ارزش معاملات 00.01.24

بیشتر بخوانید
ارسال نظر