اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام اپال دارید، بخوانید (۲۲فروردین)/ حضور ۷۵درصدی حقوقی برای خرید اپال

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس با افت قیمت دو درصدی مواجه شد و در میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی حدود دو درصد افت کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در آخرین معاملات خود، عدد ۱۷,۰۲۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته دو درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی ۳۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۷,۰۳۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «اپال» به رقم ۶۱میلیارد تومان رسید. همچنین ۲۵درصد خریداران سهام اپال حقیقی‌ها و ۷۵درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. از طرف دیگر، ۳۳میلیون برگه سهم‌(۹۴درصد) را افراد حقیقی و دو میلیون برگه سهم(۶درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

«اپال» معاملات امروز خود را با صف فروش ۱۱میلیونی آغاز کرد. رفته رفته از صف فروش این نماد کاسته شد و پس از دقایقی به صورت متعادل معامله شد. اما این شرایط پایدار نماند و دوباره معاملات به سمت پایین‌ترین قیمت‌ها هدایت شد. هم‌گروهی‌های این نماد نیز سرخ‌پوش شدند.

 گفتنی است سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس چهارشنبه ۶اسفند عرضه اولیه شد. این نماد تا یک هفته بعد از عرضه اولیه نیز رشد کرد اما روز چهارشنبه ۱۳اسفند، صف خرید آن عرضه شد و شنبه ۱۶اسفند با افت قیمت مواجه شد. با این حال پس از دو روز سرخ‌پوشی، دوباره به روند صعودی خود بازگشت و تا روز ۲۶اسفند رشد کرد. سپس این نماد آخرین روز بورس ۹۹ را با سرخ پوشی ترک کرد. همچنین دو روز ابتدایی سال۱۴۰۰ را به روند سرخ نزولی خود ادامه داد و پس از آن سبز پوشید. این نماد هفته جاری را با افت قیمت آغاز کرد و سرخ‌پوش شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

اپال22فروردین

بیشتر بخوانید
ارسال نظر