نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس؛

چشم‌انداز بورس با حضور دژپسند و دهقان در کمیسیون بودجه بررسی می‌شود

نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: چشم‌انداز بازار سرمایه در جلسه امروز (یکشنبه) این کمیسیون با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، سید محمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه (۱۵ و ۱۷ فروردین ماه) گفت: چشم‌انداز بازار سرمایه، فردا در جلسه این کمیسیون با حضور دژپسند، وزیر امور اقتصاد و دارایی و دهقان دهنوی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می‌شود. 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: در جلسه روز یکشنبه وضعیت اقتصادی با محوریت وضعیت درآمدهای کشور هم با حضور بذرپاش، رییس دیوان محاسبات کل کشور بررسی خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: همچنین در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با حضور نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه به بررسی عملکرد منابع و مصارف(دریافت‌ها و پرداخت‌ها) قانون بودجه سال ۹۹ و اقدامات به عمل آمده جهت اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و نحوه ادامه اجرای طرح‌های مشارکت عمومی - خصوصی خواهیم پرداخت.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر