اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

ویژه سهامداران اپال (۱۰فروردین)/ اولین روز سبزپوشی اپال در۱۴۰۰

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس با رشد قیمت مواجه شد و در میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی حدود پنج درصد رشد کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در آخرین معاملات خود، عدد ۱۸,۲۴۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته چهار درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی ۲۴میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۸,۱۱۰ ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «اپال» به رقم ۴۳میلیارد تومان رسید. همچنین ۹۳درصد خریداران سهام اپال حقیقی‌ها و هفت درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. از طرف دیگر، ۲۳میلیون برگه سهم (۹۷درصد) را افراد حقیقی و کمتر از یک میلیون برگه سهم(۳درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

«اپال» امروز متعادل معامله شد. سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس چهارشنبه ۶اسفند عرضه اولیه شد. این نماد تا یک هفته بعد از عرضه اولیه نیز رشد کرد اما روز چهارشنبه ۱۳اسفند، صف خرید آن عرضه شد و شنبه ۱۶اسفند با افت قیمت مواجه شد. با این حال پس از دو روز سرخ‌پوشی، دوباره به روند صعودی خود بازگشت و تا روز ۲۶اسفند رشد کرد. با این حال این نماد آخرین روز بورس ۹۹ را با سرخ پوشی ترک کرد. همچنین دو روز ابتدایی سال۱۴۰۰ را به روند سرخ نزولی خود ادامه داد اما امروز سبز پوشید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

اپال10فروردین

بیشتر بخوانید
ارسال نظر