اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام شتران دارید، بخوانید (۱۰فروردین)/ پالایش نفت تهران سبزپوش شد

پالایش نفت تهران برخلاف روز گذشته سبزپوش شد و متعادل معامله شد. این نماد دومین نماد با بیشترین تاثیر بر رشد شاخص شناخته شد.

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت تهران با رشد ۲.۳درصدی مواجه شد و به جمع نمادهای پرتراکنش پیوست.

«شتران» برخلاف روز گذشته با رشد قیمت رو به رو شد. همچنین دومین نماد تاثیرگذار بر رشد شاخص ثبت شد. این نماد در دقایق ابتدایی در یک قدمی صف فروش بود اما معاملات متعادل ادامه یافت و روند قیمتی رو به بالایی در پیش گرفت. «شتران» میان همگروهی‌های خود تنها نماد سبزپوش بود.

سهام شرکت پالایش نفت تهران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۰,۳۳۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۲.۸درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۸۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۰,۲۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «شتران» به رقم ۱۸۴میلیارد تومان رسید. همچنین ۹۲درصد از سهام شرکت پالایش نفت تهران را حقیقی‌ها و هشت درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۶۳میلیون برگه سهم (۹۱درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد یک میلیون سهم (۹درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

شتران10فروردین

بیشتر بخوانید
ارسال نظر