اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۸فروردین)/ خودرویی‌ها به صدر جدول ارزش معاملات رسیدند

امروز معامله‌گرها ۲۰۰میلیارد تومان سهام سایپا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۱.۴درصد از کل سهام بهساز کاشانه تهران معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود چهار هزار و ۱۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «خساپا»، «شستا»، «شتران»، «فولاد» و «خگستر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل ۲۰۰میلیارد تومان سهام سایپا دست به دست شد، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی پس از معاملاتی به ارزش ۱۵۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت تهران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام شستا پس از بازگشایی با ۷.۴درصد رشد قیمت کام سهامداران خود را شیرین کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که ۶۲۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «محصولات شیمیایی» با معاملات ۴۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱.۴درصد از کل سهام بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۶.۳درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۶سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۸نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.01.08

رتبه بندی ارزش معاملات 00.01.08

بیشتر بخوانید
ارسال نظر