اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

ویژه سهامداران اپال (۲۷اسفند)/ اپال دوباره سرخ پوشید

در روزهای ابتدایی حضور اپال در بورس، صف خرید آن به صورت غیر منتظره‌ای عرضه شد و برخی سهامداران اقدام به فروش این عرضه اولیه تازه نفس کردند. پس از دو روز این نماد دوباره در مسیر رشد قرار گرفت اما امروز دوباره با افت قیمت مواجه شد.

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی حدود یک درصد افت کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در آخرین معاملات خود، عدد ۱۷,۹۷۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۰.۶درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی ۴۸میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۷,۹۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «اپال» به رقم ۸۵میلیارد تومان رسید. همچنین ۵۳درصد خریداران سهام اپال حقیقی‌ها و ۴۷درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. از طرف دیگر، ۴۷میلیون برگه سهم (۹۷درصد) را افراد حقیقی و یک میلیون برگه سهم(۳درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

«اپال» امروز متعادل معامله شد. سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس چهارشنبه ۶اسفند عرضه اولیه شد. این نماد تا یک هفته بعد از عرضه اولیه نیز رشد کرد اما روز چهارشنبه ۱۳اسفند، صف خرید آن عرضه شد و شنبه ۱۶اسفند با افت قیمت مواجه شد. با این حال پس از دو روز سرخ‌پوشی، دوباره به روند صعودی خود بازگشت و تا روز گذشته رشد کرد. با این حال این نماد آخرین روز بورس ۹۹ را با سرخ پوشی ترک کرد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

اپال27اسفند

بیشتر بخوانید
ارسال نظر