اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ رشد نسبی ارزش معاملات با برچیده شدن صفوف برخی بزرگان

امروز معامله‌گرها ۳۶۶میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۲.۳درصد از کل سهام زرین معدن آسیا معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

 اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود چهار هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فملی»، «شپنا»، «شستا»، «اپال» و «وتجارت» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در سومین روز هفته معادل ۳۶۶میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۳۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۸۷۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فرآورده‌های نفتی» با معاملات ۵۲۰میلیارد تومانی دوم شد و «بانک‌ها و موسسات اعتباری» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۲.۳درصد از کل سهام زرین معدن آسیا (فزرین) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۴۸.۲درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۰سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۱نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

ارزش معاملات 99.12.11

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.11

بیشتر بخوانید
ارسال نظر