اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز / صدرنشینی اپال تازه وارد در جدول ارزش معاملات

امروز معامله‌گرها ۴۴۰میلیارد تومان سهام فرآوری معدنی اپال کانی پارس خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه استخراج کانه‌های فلزی تعلق داشت و چهار درصد از کل سهام داروسازی سبحان انکولوژی معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود هزار و ۸۸۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «اپال»، «فولاد»، «کرمان»، «دسانکو» و «شستا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل ۴۴۰میلیارد تومان سهام فرآوری معدنی اپال کانی پارس دست به دست شد، فولاد مبارکه اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۸۸میلیارد تومان دوم شد و سهام سرمایه‌گذاری توسعه‌ و عمران استان کرمان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «استخراج کانه‌های فلزی» تعلق داشت به طوری که ۴۸۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «محصولات شیمیایی» با معاملات ۲۱۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز چهار درصد از کل سهام داروسازی سبحان انکولوژی (دسانکو) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۴.۱درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در یک سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۴نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.10

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.10

بیشتر بخوانید
ارسال نظر