اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز / ارزش معاملات ۲۵درصد آب رفت!

امروز معامله‌گرها ۲۵۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت امروز ۹درصد از کل سهام لیزینگ‌ایران‌ معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود چهار هزار و ۲۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فملی»، «وپارس»، «کرمان»، «وپاسار» و «شستا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۲۵۰میلیارد تومان سهام ملی صنایع‌ مس‌ ایران‌ دست به دست شد، بانک پارسیان پس از معاملاتی به ارزش ۱۷۵میلیارد تومان دوم شد و سهام سرمایه توسعه‌ و عمران استان کرمان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام پالایش نفت اصفهان (شپنا) با افت ۴.۴درصدی قیمت کام سهامداران خود را تلخ کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۷۵۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با معاملات ۴۸۰میلیارد تومانی دوم شد و «محصولات شیمیایی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۹درصد از کل سهام لیزینگ‌ایران‌ (ولیز) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۷.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در چهار سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۵ نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.06

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.06

بیشتر بخوانید
ارسال نظر