اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ پیشتازی پالایشی‌ها در آخرین روز معاملاتی هفته

امروز معامله‌گرها ۳۴۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فرآورده‌های نفتی تعلق داشت و ۱۳.۷درصد از کل سهام گروه توسعه هنر ایران معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود ۶هزار و ۶۵۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شپنا»، «شبندر»، «شبریز»، «فملی» و «وهنر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۳۴۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، پالایش نفت بندرعباس پس از معاملاتی به ارزش ۱۹۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت تبریز نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فرآورده‌های نفتی» تعلق داشت به طوری که ۸۱۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «سیمان، آهک و گچ» با معاملات ۶۶۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۳.۷درصد از کل سهام گروه توسعه هنر ایران (وهنر) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۲درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در هفت سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۵۰نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.11.29

رتبه بندی ارزش معاملات 99.11.29

بیشتر بخوانید
ارسال نظر