اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/ شپنا با قدرت در صدر صفوف خرید

خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت فرآورده‌های نفتی به ثبت رسید و همچنین سهام پالایش نفت اصفهان ۴۵۰میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود سه هزار و ۷۰۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار و ۳۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «شپنا»، «سپیدار» و «شستا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام پالایش نفت اصفهان ۴۵۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «خموتور»، «گدنا» و «کدما» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۷۰۰میلیارد تومان (۴۶درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۶۴۰میلیارد تومان (۵۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۳۲نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است ؛ گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا (سپیدار) به ۲۰درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فرآورده‌های نفتی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۹۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۴۴۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» با فشار فروش ۱۲۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۴درصد از پنج هزار میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۴۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۴۵درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۴۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

برترین صفوف خرید و فروش 99.11.05

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.11.05

بیشتر بخوانید
ارسال نظر