مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی مطرح کرد؛

هشدار مهم به دارندگان سهام عدالت

مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی نسبت به ارسال پیامک‌های جعلی به دارندگان سهام عدالت با عنوان پیامک‌های ثبت‌نام سامانه سجام، هشدار داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، محمدرضا پوررضایی افزود: در روزهای اخیر پیامکی به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، ارسال شده است. مبنی بر اینکه اگر تا مدت زمان مشخصی در سامانه سجام ثبت نام نکنید، سود سهام به حسابتان واریز نمی‌شود.

وی تاکید کرد: این پیامک‌ها قانونی نیست و سهامداران عدالت نباید به آن‌ها توجه کنند.

پوررضایی با اشاره به اینکه برای ثبت‌نام در سامانه سجام مهلتی در نظر گرفته نشده است، افزود: این پیامک‌ها از طرف برخی از شرکت‌های سرمایه گذاری استانی ارسال شد تا افراد با ثبت‌نام در سامانه سجام بتوانند در مجامع این شرکت‌ها شرکت کنند. زیرا لزوم برگزاری مجامع به حد نصاب رسیدن شرکت‌کنندگان است.

مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اظهار داشت: سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، باید در سجام ثبت‌نام کنند تا از مزایایی چون شرکت در مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی استفاده کنند.

وی گفت: با ثبت‌نام در سامانه سجام مشکلی در واریز سود و نقل و انتقال سهام افراد ایجاد نمی‌شود.

پوررضایی افزود: افراد بعد از ثبت‌نام درسامانه سجام باید در یکی از دفاتر پیشخوان دولت، بانک‌ها و کارگزاری‌ها احراز هویت شوند که در شرایط کرونا افراد می‌توانند به صورت آنلاین احراز هویت شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲۸ ۱

  اصلا دیگه این سهام ارزشز هم داره که کسی،بهش فکر کنه مردمو خر گیر اوردینا

 • علی
  ۳۴ ۲

  من فقط موندم که چرا مارو خر فرض کردین واسه اونای که اول سهام فروختن واریز کردین ولی واسه کسای که بعد فروختن واریز نکردین اخه چرا مردم رو به مسخره گرفتین چرا این همه پول کافی نت و دفترپیش خوان دادیم حرومت باشه به حق امام هشتم خیر نبینید و هرچی پول خرج کردیم رو خرج زن بچه هاتون کنید

 • مارال
  ۰ ۰

  سلام تورو به خدا به گوش مسولیت محترم برسونید یه فکری به حال ما اقشار نیازمندی که سهام عدالت نداریم بکنن،اگه عدالته به ماهم بدهند .ممنون

 • ]جمشید
  ۱ ۰

  بابت ثبت نام سجام پول ریختیم به حسابشون پول مونو از کی پس بگیریم خدا ذلیلتون بکنهمردم و مسخره کردید

 • سیدرضا میرباقری
  ۰ ۰

  سلام چرا یه فکری به حال اونایی که ثبت نام نکردندنمیکنید درحال حاضر دوتا اشتباه راهمزمان انجام میدیدیکی به اونایی که مستحق هستندنمیدید ویگری به اونایی که وضعشون خوبه داریدمیدید لطفااگروقت کردید روی این موضوع هم فکرکنیدباتشکر