اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ ارزش معاملات هر روز کمتر از دیروز

امروز معامله‌گرها ۱۷۰میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۱۳.۷درصد از کل سهام صنایع چوب خزر کاسپین معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاینسهیل بانی؛ در بورس امروز در مجموع حدود چهار هزار و ۵۵۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فولاد»، «وخارزم»، «چخزر»، «شستا» و «وسپهر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز معاملاتی هفته معادل ۱۷۰میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان دست به دست شد، سرمایه‌گذاری خوارزمی پس از معاملاتی به ارزش ۱۵۰میلیارد تومان دوم شد و سهام صنایع چوب خزر کاسپین نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام زر ماکارون (غزر) با افت ۱۳درصدی قیمت کام سهامداران خود را تلخ کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۵۴۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۴۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «سیمان، آهک و گچ» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۳.۷درصد از کل سهام صنایع چوب خزر کاسپین معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۶درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۶سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۴نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

ارزش معاملات 99.10.29

رتبه بندی ارزش معاملات 99.10.29

بیشتر بخوانید
ارسال نظر