اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/ صفوف فروش سنگین در اولین روز هفته

خالص سفارشات فروش سهام از رقم دو هزار و۹۹۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در فلزات اساسی بیش از سایرین بود و همچنین سهام سپیدار سیستم آسیا به ۲۸.۴درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۱۸۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۱۷۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۹۹۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وتوصا»، «کدما» و «کاما»به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران حدود ۱۳۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «سپیدار»، «چخزر» و «شپلی» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۷۴۵میلیارد تومان (۶۳درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۹۸۰میلیارد تومان (۲۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۲نماد و حجم صف‌های فروش در  ۱۱۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا به ۲۸.۴درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۳۵۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «استخراج کانه‌های فلزی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۸۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن» با تقاضای خرید ۲۹۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۳درصد از پنج هزار و ۳۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۷۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت و ۳۶۵میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید!

برترین صفوف خرید و فروش 99.10.27

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.10.27

بیشتر بخوانید
ارسال نظر