اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

«بانکی‌ها» در روزی که گذشت/ روز خوب سهامداران با رشد سه پرچمدار بانکی

سهام بانک‌های تجارت، صادرات و ملت در معاملات امروز با رشدی که تجربه کردند سبزپوش شدند.

  برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین - سهیل بانی؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام  بانک تجارت چهار درصد، بانک صادرات ۴.۳درصد و بانک ملت ۳.۹درصد رشدرا رقم زدند تا سومین روز هفته برای سهامداران این نمادهای بانکی خوشایند باشد. 

«وتجارت» در آخرین معاملات خود، با ۲.۵درصد رشد عدد ۳۲۷تومان را رقم زد. «وبصادر» پس از رشد سه درصدی قیمت آخرین معامله ۳۱۲تومان را ثبت کرد و «وبملت» به قیمت ۴۹۴تومان رسید که نسبت به روز گذشته دو درصد افزایش یافته است. 

سهام بانک تجارت با جابجایی بیش از ۵۹۰میلیون برگه سهم، معاملاتی به ارزش حدود ۲۰۰میلیارد تومان را رقم زد و  روز بعدی معاملاتی خود را با قیمت ۳۳۲تومان آغاز خواهد کرد. همچنین اشخاص حقیقی خریدار ۹۶درصد و فروشنده ۸۴درصد برگه سهم‌های «وتجارت» بودند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

وتجارت

ارزش معاملات امروز «وبصادر» حدود ۹۵میلیارد تومان بود. همچنین بیش از ۳۰۰میلیون برگه سهم این نماد خرید و فروش شد که ۹۶درصد از سهام بانک صادرات را حقیقی‌ها و چهار درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر ۸۹درصد از سهام این بانک را اشخاص حقیقی و ۱۱درصد را کدهای حقوقی به فروش رساندند. همچنین قیمت پایانی «وبصادر» به ۳۱۶تومان رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

وبصادر

سهامداران «وبملت» با معاملاتی به ارزش ۱۴۵میلیارد تومان، ۲۹۰میلیون برگه سهم این نماد را خرید و فروش کردند و این نماد روز معاملاتی آتی خود را با قیمت ۳۳۲تومان آغاز خواهد کرد. حقیقی‌ها در دو سمت معاملات پیشتاز بودند و ۹۶ درصد از سفارشات فروش و چهار درصد از سفارشات خرید را ثبت کردند. 

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

وبملت

بیشتر بخوانید
ارسال نظر