اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بورس امروز/ وتجارت و خودرو در رقابتی تنگاتنگ برای صدرنشینی در ارزش معاملات

امروز معامله‌گرها ۹۴۵میلیارد تومان سهام وتجارت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۲۵.۸درصد از کل سهام خکمک معامله شد.

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ بورس امروز در مجموع حدود 19هزار و 500میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وتجارت»، «خودرو»، «شستا»، «شپنا» و «خساپا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته بیش از ۹۴۵میلیارد تومان سهام بانک تجارت دست به دست شد، ایران خودرو پس از معاملاتی به ارزش بیش از ۹۴۰میلیارد تومان دوم شد و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که بیش از دو هزار و ۷۸۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» با معاملات دو هزار و ۷۰۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۲۵.۸درصد از کل سهام شرکت کمک فنر ایندامین (خکمک) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۲درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۳۳سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۷نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

ارزش معاملات سهام 99.09.09

2

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر