کد خبر 466941

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت روز خودرو (۹۹/۶/۲۴)/ بازار مجددا وارد فاز افزایشی شد

قیمت خودرو که در اولین روز هفته جاری با کاهش همراه شده بود، حالا متاثر از روند صعودی نرخ ارز دوباره وارد فاز افزایشی شده است.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ بررسی وضعیت بازار آزاد خودرو نشان می‌دهد که قیمت‌ها مجددا متاثر از رشد نرخ ارز افزایش یافته به طوریکه دنا پلاس به ۳۰۰میلیون رسید و قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک هم در آستانه ۴۰۰میلیون قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، بررسی میدانی بازار خودرو نشان می‌دهد که امروز قیمت پراید۱۱۱ به ۱۱۳میلیون، پراید۱۳۱ به حدود ۹۹میلیون و پراید۱۳۲ نیز تقریبا ۱۰۰ میلیون تومان است.

همچنین دارندگان تیبا در بازار آزاد امروز قیمت را تا ۱۱۰ میلیون و تیبا۲ را تا ۱۳۵میلیون تومان بالا برده‌اند؛ قیمت ساینا نیز حدود ۱۲۵میلیون، کوییک دنده‌ای ۱۴۷میلیون و کوییک‌آر ۱۵۴میلیون تومان اعلام شد.

قیمت انواع پژو در بازار آزاد

امروز قیمت پژو ۲۰۶ تیپ۲ به ۲۰۰میلیون، پژو۲۰۶ تیپ۵ به حدود ۲۴۷میلیون و مدل صندوقدار این خودرو به ۲۴۰میلیون تومان در بازار آزاد رسید.

همچنین قیمت روز پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی ۱۸۱میلیون و پژو پارس ساده ۲۱۲میلیون تومان است؛ پژو۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار امروز ۲۷۷میلیون و اتوماتیک آن ۳۹۵میلیون تومان قیمت خورد.

امروز قیمت سمند ال‌ایکس به ۱۸۳میلیون، سمند سورن ۲۲۸میلیون، رانا ال‌ایکس ۲۰۶میلیون، دنا معمولی ۲۷۵میلیون و دنا پلاس به ۳۵۴میلیون تومان رسید.

قیمت روز خودرو‌ های مونتاژی

امروز قیمت خودرو‌های مونتاژی هم در بازار آزاد افزایش یافت؛ به این ترتیب قیمت پژو ۲۰۰۸ به حدود ۸۸۰میلیون، سیتروئنc۳ تقریبا ۸۲۰میلیون، سراتو ۷۲۰میلیون، هایماS۷ توربو ۶۷۰میلیون، هاوال ۵۵۵میلیون تومان رسید.

همچنین قیمت ساندرو اتوماتیک در بازار آزاد امروز به ۴۱۵میلیون، ساندرو استپ‌وی اتوماتیک ۴۴۰میلیون، دانگ‌فنگ ۳۵۰میلیون، چانگان ۴۲۸میلیون، تیگو۵ حدود ۵۳۵میلیون، تیگو۷ تقریبا ۶۴۴میلیون، جکS۳ نیز به حدود ۴۸۰میلیون و جکS۵ هم به ۶۷۲میلیون تومان رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    با سلام و خسته نباشید ، در خصوص ضوابط حاکم بر عزل و نصب و انتصابات در شرکت سایپا در دو سه سال اخیر مراجع نظارتی یک بازبینی بنمایند ، مدیران ، متخصصین و کارشناسان قدیمی شرکت که دلسوزانه و متعهدانه سالهای سال برای این شرکت زحمت کشیده اند کنار گذاشته شده و افراد بیشماری از خارج از شرکت بدون هیچ تجربه و حتی سابقه مرتبطی در پستهای مدیریتی و بر اساس منافع و مقاصد خاصی منصوب شده اند