کد خبر 463553

پژو ۲۰۶ چند؟ ۹۹/۶/۱۰

طبق آنچه اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل اعلام کرده، در بازار آزاد امروز قیمت پراید۱۱۱ به ۸۸میلیون و ۵۰۰هزار تومان، پراید۱۳۱ حدود ۷۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان و پراید۱۳۲ هم به ۷۷میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو ۱۰شهریور۹۹

 قیمت تیبا صندوقدار و تیبا۲ هم به ترتیب ۹۴ و ۱۰۷میلیون تومان و ساینا نیز ۱۱۰میلیون تومان است؛ قیمت کوییک ساده و کوییک‌آر هم ۱۲۰ و ۱۲۵میلیون تومان اعلام شد.

 قیمت پژو ۲۰۶ تیپ۲ در بازار امروز ۱۶۵میلیون تومان است و پژو ۲۰۶ تیپ۵ هم با حفظ قیمت، ۲۰۲میلیون اعلام شد، همچنین قیمت پژو۲۰۶ صندوق‌دار هم ۱۹۳میلیون تومان است.

طبق اعلام اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل، در بازار آزاد امروز پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس به ۱۴۵میلیون تومان و پژو پارس سال به ۱۷۶میلیون تومان رسید؛ همچنین قیمت پژو ۲۰۷ دستی ۲۳۳میلیون و مدل اتوماتیک این خودرو ۳۱۰میلیون تومان است؛ مشتریان رانا نیز می‌توانند این خودرو را با قیمت ۱۶۴میلیون و دنا را ۲۲۰میلیون و دنا پلاس را ۳۱۱تومان بخرند.

قیمت روز خودروهای مونتاژی

موتمنی با اعلام قیمت خودروهای مونتاژی افزود: امروز قیمت هر دستگاه هایما اس۷ توربو به حدود ۵۹۵میلیون، چانگان ۳۹۶میلیون، سراتو ۶۴۲میلیون و پژو۲۰۰۸ به حدود ۷۵۰میلیون تومان رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر