کد خبر 460168

صف‌ فروش ۱۲.۸هزار میلیارد تومانی بورس!

در ساعت ۱۰:۰۵ از معاملات امروز بورس تهران، جمع صف‌های خرید به حدود دو هزار میلیارد تومان رسید و ارزش کل صف‌های فروش ۱۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۰ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین سفارش در صفوف خرید ونیکی، سیتا و ولپارس به چشم می‌خورد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش شپنا، شتران و دی در نوبت انتظار است به طوری که فقط برای سهام پالایش نفت اصفهان یک هزار و ۱۸۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

 ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان (۷۲ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان (۴۳ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۸ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف لیزینگ پارسیان (ولپارس) به ۱۹.۵ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 "سیمان" محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۳۰۰ میلیارد تومان است، از سویی دیگر گروه "فرآورده‌های نفتی" با فشار فروش دو هزار و ۴۶۰ میلیارد تومانی همراه است و پس از آن گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان می‌شود.

 

صف‌ فروش ۱۲.۸هزار میلیارد تومانی بورس!

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری