تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

حقوق مجردها زیاد نمی شود؟

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در طرحی پیشنهاد داده است که در بودجه کشور و برنامه ۵ ساله، افزایش حقوق کارمندان و کارگران فقط برای متاهلین و به نسبت تعداد فرزندان افزایش یابد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی نامه‌ای خطاب به رییس مجلس، کلیات طرح کرامت همسران خانه دار و حمایت از ازدواج و فرزند آوری را به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی،دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با عنایت بر لزوم حمایت از نهاد مقدس خانواده و تشویق زوجین به فرزند آوری در موسم تصویب بودجه ۱۴۰۱ توسط مجلس شورای اسلامی،طی نامه‌ای خطاب به رییس مجلس کلیات طرح کرامت همسران خانه دار و حمایت از ازدواج و فرزند آوری را با استفاده از پیشنهادات صاحبنظران این امر، به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

در پیشنهادات این طرح آماده است؛

۱-در بودجه کشور و برنامه ۵ ساله، افزایش حقوق کارمندان و کارگران فقط برای متاهلین و به نسبت تعداد فرزندان افزایش یابد تا طی چند سال اجرت المثل بانوان خانه دار واقعی شود.

۲-برای کارمندان و کارگران مجرد به جای افزایش حقوق، وام ازدواج در نظر گرفته شود.

۳-به تعداد فرزندان ماهانه حق اولاد متناسب با وضعیت اقتصادی روز جامعه در نظر گرفته شود.

برای مطالعه مشروح خبر اینجا کلیک کنید

این مطلب برایم مفید است
۲۳ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۲ ۰

    چه مدیریت جالبی!!!! از جیب مجردها برای پیشبرد سیاست های ابلهانه افزایش جمعیت!
    یک کارمند باید حقوق مشخصی با توجه به تخصص و سابقه و تحصیلات داشته باشد و اگر ازدواج کرده و فرزند دارد طبق قانون از فوق العاده های مربوطه استفاده می کند. اینکه کسی مجرد باشد، به هر دلیلی، از حق و حقوق زحماتش بی بهره شود که مجرد است؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
    چه مدیریت جالبی!!!! از جیب مجردها برای پیشبرد سیاست های ابلهانه افزایش جمعیت!

دیگر رسانه‌ها