تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

خبر خوب درباره وام بازنشستگی

با پیش بینی اعتبارات لازم تا پایان سال جاری ۳۷۰ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی وام دریافت خواهند کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، رییس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی، از افزایش سقف وام پرداختی به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال آینده خبر داد.

علی اصغر بیات، گفت: بر اساس تفاهم نامه سه جانبه‌ای که فیمابین سازمان تأمین اجتماعی، کانون عالی و بانک عامل  منعقد شده است این وام به مستمری بگیران پرداخت می‌شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون به بیش از ۲۸۰ هزار مستمری بگیر وام پرداخت شده و با پیش بینی اعتبارات لازم تا پایان سال جاری این عدد به بیش از ۳۷۰ هزار نفر خواهد رسید.

بیات در خصوص تداوم پرداخت تسهیلات در سال آینده، گفت: همکاری و همیاری بسیار خوبی را از طرف مدیران سازمان تأمین اجتماعی و بانک عامل در این زمینه شاهد هستیم و قطعاً در سال آینده هم به لحاظ افزایش سقف وام و هم تعداد سهمیه‌ها رایزنی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

چرا که با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی که بازنشستگان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، این وام‌ها می‌تواند تا حدودی برای این قشر راهگشا باشد.

برای مطالعه مشروح خبر اینجا کلیک کنید

این مطلب برایم مفید است
۱۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • جوادحسن زاده
    ۰ ۰

    شما همون وام هفت میلیونی رو بدین ۱۰ میلیون پیشکش ، بنده شهریورماه ثبت نام کردم پیام برام امد ولی الان ۲۲ اسفند شده هنوز پرداخت نشده

دیگر رسانه‌ها