اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت خودرو / محصولات سایپا (۱۴۰۰/۹/۲۷)

در جدول زیر قیمت روز محصولات سایپا در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

قیمت خودرو / محصولات سایپا (۱۴۰۰/۹/۲۷)

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛    طبق مشاهدات اقتصادآنلاین محصولات سایپا برای دومین هفته متوالی با افزایش قیمت روانه بازار شد.

قیمت پراید۱۱۱‌ SE مدل ۹۹ طی یک هفته گذشته ۳میلیون تومان گران شد و به ۱۸۳میلیون تومان رسید. قیمت این خودرو در معاملات ۱۳آذر ۱۷۶میلیون تومان اعلام شده شده بود که به معنای افزایش ۸میلیون تومانی این خودرو طی دو هفته اخیر است. 

قیمت کوییک اتوماتیک پلاس نیز طی دو هفته ۱۱میلیون تومان افزایش پیدا کرد و به ۲۷۰ میلیون تومان رسید.  قیمت سیتروئن با رینگ فرانسوری در دو هفته ۴۵میلیون تومان بالا رفته است و در بازار امروز حوالی یک میلیاردو ۲۵میلیون تومان قیمت خورده است. 

معامله‌کنندگان قیمت ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ را حوالی ۲۱۰ میلیون تومان اعلام کردند. این خودرو طی دو هفته گذشته ۱۲ میلیون گران شده است.

قیمت پراید ۱۵۱‌ پلاس حوالی  ۱۸۳میلیون تومان ثابت ماند. با این حال قیمت این خودرو نیز طی دو هفته گذشته ۹میلیون افزایش یافته است.

برلیانس H۳۳۰‌، ۱.۶۵ اتوماتیک به ۵۲۰ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش۱۵میلیون تومانی این خودرو طی دو هفته اخیر است.  در واقع محاسبات حاکی از افزایش ۵۰میلیون تومانی این خودرو طی یک ماه گذشته است. قیمت تیبا صندوق دار‌ پلاس  ۱۴۰۰ نیز ۴میلیون تومان افزایش یافته است. آریو‌، ۱.۶ لیتر اتوماتیک تنها خودرو سایپا بود که با کاهش قیمت (۱۰میلیون تومانی) روانه بازار شد.

قیمت بازار انواع خودروهای سایپا (آذرماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
پراید۱۱۱‌ SE ۱۳۹۹ صفر   ۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰  
پراید ۱۵۱‌پلاس ۱۳۹۹ صفر ۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰ 
تیبا هاچ بک‌، EX رینگ فولادی ۱۳۹۹ صفر ۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰ 
ساینا پلاس دنده‌ای  ۱۴۰۰ صفر ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
کوییک اتوماتیک پلاس ۱۳۹۹ صفر ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰ 
کوییک دنده‌ای R ۱۴۰۰ صفر ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سیتروئن با رینگ فرانسوری ۱۳۹۸ صفر  ۱,۰۲۵,۰۰۰,۰۰۰ 
آریو‌، ۱.۶ لیتر اتوماتیک ۱۳۹۹ صفر ۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
تیبا صندوق دار‌ پلاس ۱۴۰۰ صفر ۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
 برلیانس H۳۳۰‌، ۱.۶۵ اتوماتیک ۱۴۰۰ صفر ۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها