کد خبر 584093
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت سمند (۴آذر)

در جدول زیر قیمت روز انواع سمند را در بازار آزاد مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  رصد اقتصادآنلاین از بازار خودرو نشان می‌دهد که محصولات خانواده سمند با نوسان قیمت (نسبت به هفته گذشته) روانه بازار شد. 

در بازار امروز خودرو (۴آذر)، سمند LX EF۷ دوگانه سوز مدل ۱۴۰۰ رکورد افزایش قیمت را شکسته است و با جهش ۱۵میلیون تومانی در رنج ۳۱۵ خریدوفروش می‌شود. سمند LX EF۷ دوگانه سوز مدل ۹۹ نیز از افزایش قیمت جا نماند و ۹میلیون تومان گران شد تا قیمت آن به ۲۹۹ میلیون تومان برسد.

اما برخلاف دو مدل ذکر شده در بالا، قیمت دیگر خودروهای خانواده سمند کاهش یافته است. به طوری که سمند LX EF۷ مدل ۱۴۰۰ و ۹۹ به ترتیب ۴ و ۲میلیون تومان ارزان شد. همچنین قیمت سمند LX ساده که در معاملات ۲۷آبان حدود ۲۵۱میلیون تومان اعلام شد امروز به ۲۴۵ میلیون تومان رسید که به معنای کاهش ۶میلیون تومانی این خودرو در بازار است. سمند LX ساده مدل ۹۹ نیز با ۳میلیون تومان کاهش قیمت روانه بازار شد.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت بازار انواع خودرو سمند (آذرماه)
برند مدل (سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
سمند LX‌ EF۷ ۱۴۰۰ صفر ۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند LX‌ EF۷ ۱۳۹۹ صفر ۲۵۷,۰۰۰,۰۰۰
سمند LX‌ EF۷ دوگانه سوز ۱۳۹۹ صفر ۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰ 
سمند LX‌ EF۷ دوگانه سوز ۱۴۰۰ صفر ۳۱۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند LX‌ ساده ۱۴۰۰ صفر ۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰
سمند LX‌ ساده ۱۳۹۹ صفر ۲۳۱,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ارسال نظر