کد خبر 583304
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت روز محصولات ایران خودرو (۱۴۰۰/۹/۱)

در جدول زیر قیمت محصولات ایران خودرو را در بازار آزاد مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  رصد بازار خودرو نشان می‌دهد که امروز (یکم آذرماه) بیشتر محصولات ایران خودرو با افزایش قیمت (نسبت به معاملات هفته گذشته) روانه بازار شده است.

در معاملات امروز خودرو، قیمت پژو ۲۰۰۸‌ به حوالی ۹۹۵میلیون تومان رسید که به معنای افزایش قیمت ۳۵میلیون تومانی این خودرو طی ۱۴روز است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز حدود ۲میلیون تومان نسبت به هفته گذشته ارزان شد اما این مدل خودرو نیز طی ۱۴روز ۳میلیون تومان گران شده است و هم اکنون در رنج قیمتی ۲۵۸ خریدوفروش می‌شود.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما نیز طی یک هفته ۱۷میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و به ۴۹۰ میلیون تومان رسیده است. سمند LX ساده مدل ۱۴۰۰ نیز رکورد افزایش قیمت را شکست و ۲۱میلیون تومان طی یک هفته گران شد. درحال‌حاضر معامله‌کنندگان این خودرو را با قیمت ۲۷۶ میلیون تومان خریدوفروش می‌کنند.

قیمت هایما S۵‌، رانا پلاس و دنا با رینگ فولادی و کروز کنترل مدل ۱۴۰۰ به ترتیب ۱۰ و ۷ و ۵میلیون تومان نسبت به هفته گذشته افزایش پیدا کرد.

در روزی که بیشتر محصولات ایران خودرو با افزایش قیمت روانه بازار شد، قیمت رنو تندر۹۰ E۲ بارینگ آلومینیومی مدل ۹۸، ۴میلیون تومان کاهش یافت و ۳۸۸ میلیون تومان به رسید. همچنین معامله سمند سورن‌ پلاس مدل ۹۹ را با کاهش قیمت ۵میلیون تومانی خریدوفروش کردند. قیمت تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ نیز ۱۰میلیون تومان کاهش یافت و ۴۴۵ میلیون تومان به رسید.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت جدید محصولات ایران خودرو (آذرماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
پژو ۲۰۰۸‌ ۱۳۹۹ صفر ۹۹۵,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو ۲۰۶  تیپ ۲ ۱۴۰۰ صفر ۲۵۸,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما ۱۴۰۰ صفر ۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰
دنا با رینگ فولادی و کروز کنترل ۱۴۰۰ صفر ۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو تندر۹۰ E۲ بارینگ آلومینیومی ۱۳۹۸ صفر ۳۸۸,۰۰۰,۰۰۰
سمند LX ساده ۱۴۰۰ صفر ۲۷۶,۰۰۰,۰۰۰
سمند سورن‌ پلاس ۱۳۹۹ صفر ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رانا پلاس  ۱۴۰۰ صفر ۲۶۸,۰۰۰,۰۰۰ 
تارا دنده ای ۱۴۰۰ صفر ۴۴۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس دوگانه سوز ۱۴۰۰ صفر ۳۲۹,۰۰۰,۰۰۰
هایما S۵‌ ۱۴۰۰ صفر ۶۸۵,۰۰۰,۰۰۰  
منبع: باما   

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایران خودرو در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ارسال نظر