کد خبر 583177
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت تیبا امروز (۱۴۰۰/۹/۱)

در جدول زیر قیمت روز مدل‌های خودرو تیبا مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ رصد بازار خودرو در در نخستین روز آذرماه ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که قیمت خودروهای خانواده تیبا نسبت به هفته گذشته ۲الی ۳میلیون تومان کاهش یافته است.

در بازار امروز خودرو، قیمت تیبا صندوق دار پلاس مدل ۹۹ حوالی ۳میلیون تومان کاهش یافت و به ۱۶۲میلیون تومان رسید. با این حال بررسی نمودار تغییر قیمتی تیبا صندوق دار نشان می‌دهد که این مدل خودرو طی ۳هفته اخیر ۷میلیون تومان گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار‌ SX بنزینی با رینگ فولادی مدل ۱۴۰۰ و ۹۹ نیز نسبت به هفته گذشته یک میلیون تومان کاهش یافته است و به ترتیب در رنج قیمتی ۱۶۵ و ۱۵۵میلیون تومان معامله می‌شود. این درحالی است که قیمت این خودروها در معاملات ۱۷آبان ماه ۱۵۶ و ۱۴۸میلیون تومان اعلام شده بود.

معامله‌کنندگان قیمت تیبا صندوق دار پلاس و تیبا هاچ بک EX با رینگ فولادی مدل ۱۴۰۰ را با کاهش ۲میلیون تومانی به ترتیب ۱۷۲و۱۷۳میلیون تومان اعلام کردند و قیمت تیبا هاچ بک پلاس مدل۱۴۰۰و تیبا هاچ بک EX با رینگ فولادی مدل ۹۹نیز با یک میلیون تومان کاهش روانه بازار شد. هاچ بک پلاس تنها خودرو خانواده تیبا است که بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته خریدوفروش می‌شود.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت جدید تیبا (آذرماه)

برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
تیبا صندوق دار پلاس ۱۳۹۹ صفر ۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
تیبا صندوق دار پلاس ۱۴۰۰ صفر   ۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
تیبا صندوق دار‌ SX بنزینی با رینگ فولادی  ۱۴۰۰ صفر ۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
تیبا صندوق دار‌ SX بنزینی با رینگ فولادی ۱۳۹۹ صفر ۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰
تیبا هاچ بک پلاس ۱۳۹۹ صفر ۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰ 
تیبا هاچ بک پلاس ۱۴۰۰ صفر ۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰
تیبا هاچ بک EX  با رینگ فولادی ۱۳۹۹ صفر ۱۶۴,۰۰۰,۰۰۰
تیبا هاچ بک EX  با رینگ فولادی ۱۴۰۰ صفر ۱۷۲,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما    

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای سایپا در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ارسال نظر