کد خبر 582331
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

خودروهای ژاپنی چند؟ / ۲۹ آبان

در جدول زیر قیمت روز انواع خودرو ژاپنی در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  رصد اقتصادآنلاین از بازار خودرو نشان می‌دهد که بیشتر خودروهای ژاپنی با افزایش قیمت (نسبت به هفته گذشته) روانه بازار شد.

در بازار امروز خودرو (۲۹آبان ماه) قیمت خودرو ژاپنی میتسوبیشی اوتلندر‌ تیپ ۵ مدل ۲۰۱۸ به ۲میلیاردو ۱۵۰میلیون تومان رسید که نسبت به معاملات هفته گذشته افزایش قیمت ۵۰میلیون تومانی را به ثبت رسانده است. 

قیمت نیسان ایکس تریل‌ نیز طی ۷روز، ۸۰میلیون تومان افزایش پیدا کرد و در بازار امروز حوالی ۲میلیارد و ۱۵۰میلیون تومان خریدوفروش می‌شود.

تویوتا راوفور‌ دو دیفرانسیل که هفته گذشته ۳میلیارد و ۵۰میلیون تومان قیمت خورده بود امروز حوالی ۳میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان معامله می‌شود که به معنای افزایش ۵۰میلیون تومانی این مدل خودرو در بازار است.

همچنین معامله‌کنندگان قیمت تویوتا C-HR تمام چرخ محرک مدل و تویوتا C-HR هیبرید‌ ۲۰۱۸ را ( با افزایش ۵۰میلیون تومانی) به ترتیب ۲میلیارد و ۲میلیاردو ۳۵۰میلیون تومان اعلام کردند. اما در روزی که بیشتر خودروهای ژاپنی افزایش قیمت را تجربه کردند قیمت مزدا صندوق دار (مونتاژ) ۲.۰ لیتر تیپ ۴، تویوتا پریوس تیپ C، نیسان جوک‌ اسکای پک ونیسان جوک پلاتینیوم ثابت ماند.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت بازار انواع خودروهای ژاپنی (آبان‌ماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
نیسان جوک‌ اسکای پک ۲۰۱۷ صفر ۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰  
نیسان جوک پلاتینیوم ۲۰۱۷ صفر ۱,۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰  
میتسوبیشی لنسر ۱.۸ لیتر اتوماتیک ۲۰۱۸ صفر ۹۸۰,۰۰۰,۰۰۰
میتسوبیشی اوتلندر‌ تیپ ۵ ۲۰۱۸ صفر ۲,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تویوتا راوفور‌ دو دیفرانسیل ۲۰۱۸  صفر ۳,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تویوتا C-HR‌ تمام چرخ محرک ۲۰۱۸ صفر ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ 
تویوتا C-HR هیبرید‌ ۲۰۱۸ صفر ۲,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ 
نیسان ایکس تریل‌ ۲۰۱۸ صفر ۲,۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰ 
وانت کارا (تک کابین)‌ ۱۳۹۹ صفر ۲۶۲,۰۰۰,۰۰۰
مزدا صندوق دار (مونتاژ) ۲.۰ لیتر تیپ ۴ ۱۳۹۸ صفر ۱,۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ 
تویوتا پریوس تیپ C ۲۰۱۷ صفر ۱,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ 
منبع: باما   

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود

ارسال نظر