کد خبر 582232
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت آپارتمان‌ های نقلی شهرک غرب + جدول

شهرک غرب یکی از محلات سرشناس و پرطرفدار تهران است که در نیمه شمال غربی تهران واقع شده است. قیمت هر مترمربع آپارتمان قدیمی در این منطقه به کانال قیمتی ۵۰ میلیون تومان می‌رسد.

اقتصادآنلاین - پریسا شاکری؛  شهرک غرب یکی از محلات معروف پایتخت است و میزان تقاضای خرید ملک در این منطقه معمولا بالا است. این منطقه در نیمه شمال غربی تهران واقع شده است. 

بهای مر مترمربع آپارتمان نوساز در این منطقه بنا به گفته مشاوران املاک محله به بالاتر از ۸۰ میلیون تومان برای هر مترمربع می‌رسد اما واحدهای آپارتمانی قدیمی‌تر را می‌توانید با قیمت پایین‌تر پیدا کنید. به عنوان مثال آپارتمان‌هایی که سال ساخت‌شان به ابتدای دهه ۸۰ می‌رسد با بهای هر مترمربع ۵۲ تا ۵۳ میلیون تومان هم عرضه شده‌ است. البته مشروط به اینکه این آپارتمان‌ها بازسازی نشده‌ باشد چرا که قیمت آپارتمان‌های بازسازی شده بالاتر است و به حدود ۶۰ میلیون تومان در هر مترمربع هم می‌رسد. بنابراین اگر بودجه‌تان کافی نیست و می‌خواهید در این محله خانه بخرید باید سراغ گزینه‌هایی بروید که بازسازی نشده‌ است. در ادامه چند مورد از آخرین خانه‌های آگهی شده در شهرک غرب را از فایل مشاوران املاک این منطقه می‌بینید: 

قیمت آپارتمان‌ های نقلی شهرک غرب + جدول

ارسال نظر