کد خبر 580510
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت پژو ۴۰۵ / (۲۳ آبان)

در جدول زیر قیمت روز انواع خودرو پژو ۴۰۵ در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛   سه‌شنبه هفته گذشته قیمت محصولات خودروسازان افزایش یافت اما این امر ظرف ۴۸ساعت به دستور رییس‌جمهور لغو شد. کشمکش بر سر تعیین قیمت خودرو به همینجا ختم نشد. شب گذشته مدیر روابط عمومی سازمان بورس اعلام کرد که اصلاح قیمت خودرو طی چند روز آینده مصوب می‌شود و وزیر صمت نیز از واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار خبر داد. تمام این دلایل باعث شده است که خریداران و فروشندگان بازار خودرو با تردید معاملات امروز را آغاز کنند.

رصد اقتصادآنلاین از بازار خودرو نشان می‌دهد که خودروهای پژو ۴۰۵ با  افزایش قیمت روانه بازار شد.

در معاملات امروز بازار خودرو (۲۳ آبان)، پژو ۴۰۵ GLX مدل ۹۹ (با افزایش ۵میلیون تومانی) حوالی ۲۴۵ میلیون تومان اعلام شده است و پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز (با افزایش ۴میلیون تومانی)  ۲۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۹۹ و  پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) مدل ۹۸ نیز ۶میلیون تومان افزایش پیدا کرد و به ترتیب به  ۲۶۶ و  ۲۳۵ میلیون تومان رسید.

معامله کنندگان بازار خودرو قیمت پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) مدل ۹۹ را ۲۴۹ میلیون تومان اعلام کردند.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت بازار انواع خودرو پژو ۴۰۵ (آبان‌ماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
پژو ۴۰۵ GLX ۱۳۹۹ صفر ۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو ۴۰۵ SLX ۱۴۰۰ صفر ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۴۰۵ SLX  ۱۳۹۹ صفر ۲۶۶,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) ۱۳۹۸ صفر ۲۳۵,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) ۱۳۹۹ صفر ۲۴۹,۰۰۰,۰۰۰ 
منبع: باما     

لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است انواع خودرو پژو ۴۰۵ در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ارسال نظر

  • علی
    ۰ ۰

    آقا یان مسئول شما را به خدا هرچه می خواهید اجناس را گرون کنید یک بار در سال این کار را بکنید،اگر میخواهید در سال ماشین 200درصد گرون بشه همون اول سال این کار را بکنید،این‌که هرروز هی گرون می کنید مردم را جون به لب کردید....

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چراقیمتهای خودروهرروزدرفضای مجازی پخش میکنن یه دفعه بگین یک میلیاردکلکشوبکنیین داری این روال ادامه دارن مردم محترم نخرین