کد خبر 579819

ایجاد تیم مخصوص رمزارز توسط توییتر

توییتر یک تیم مخصوص به رمزارز ایجاد کرده است. این بخش «توییترکریپتو» نام دارند و شرکت آن را مرکزی برای توسعه تمام حوزه های بلاکچین معرفی کرده است.

به گزارش انگجت، در بیانیه توییتر اشاره شده در بخش کریپتو، استراتژی‌هایی برای آینده رمزارز در این پلتفرم تنظیم می‌شود. درهمین راستا شبکه اجتماعی مذکور «تس رینارسون» را برای رهبری این بخش استخدام کرده است. وی پیس از این رهبری تیم‌های مهندسی در استارت آپ های رمزارز را نیز برعهده داشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، توییتر در گام نخست قصد دارد ۳ حوزه را بررسی کند. نخست چگونگی پشتیبانی توییتر از رمزارزها به عنوان روشی برای پرداخت هزینه به تولید کنندگان محتوا، بررسی روش‌های درآمدزایی برای تولید کنندگان محتوا با استفاده از فناوری‌های بلاکچین و تلاش برای تمرکززادیی شبکه اجتماعی با این روش بررسی می‌شود.

در بیانیه توییتر در این باره آمده است: علاقه و توجه زیادی میان تولیدکنندگان محتوا برای استفاده از اپ های غیرمتمرکز جهت مدیریت کالاها و پول‌های مجازی وجود دارد.

البته تعجبی ندارد توییتر موضوع جدی نسبت به رمزارز اتخاذ کرده است. جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توییتر نیز یکی از پشتیبانان این فناوری به حساب می‌آید.

ارسال نظر