کد خبر 578727
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت پراید / (۱۴۰۰/۸/۱۷)

در جدول زیر قیمت روز انواع پراید را در بازار آزاد مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ رصد اقتصادآنلاین از بازار خودرو حاکی از آن است سیر صعودی قیمت خودورهای خانواده پراید همچنان ادامه داد.

در بازار امروز خودرو (۱۷آبان ماه) انواع خودروهای پراید با (یک الی ۲میلیون تومان) افزایش قیمت راهی بازار شد. پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ (با افزایش ۲ میلیون تومانی) ۱۷۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است و پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۹۹ نیز  ۱۷۰ میلیون تومان معامله می شود.

پراید SE ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ و ۹۹ یک الی ۲ میلیون تومان افزایش قیمت  را به ثبت رسانده است و به ترتیب حوالی ۱۶۸ و ۱۶۱ میلیون تومان خریدوفروش می شود.

قیمت پراید ۱۳۲ SE مدل ۹۸ و  پراید ۱۱۱‌ SE نیز یک میلیون تومان افزایش یافت و در رنج  ۱۳۷ و ۱۶۰ میلیون تومان  معامله می شود.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت بازار انواع خودرو پراید (آبان‌ماه)

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
پراید ۱۵۱ پلاس ۱۴۰۰ صفر ۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
پراید ۱۵۱ پلاس ۱۳۹۹ صفر ۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ 
پراید SE ۱۵۱ ۱۴۰۰ صفر ۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰ 
پراید SE ۱۵۱ ۱۳۹۹ صفر  ۱۶۱,۰۰۰,۰۰۰ 
پراید ۱۳۲ SE ۱۳۹۸ صفر ۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰  
پراید ۱۳۱ SE ۱۳۹۹ صفر ۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰ 
پراید ۱۱۱‌ SE ۱۳۹۹ صفر ۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود

ارسال نظر