کد خبر 577184
درجلسه کمیسیون آموزش مجلس انجام شد؛

رفع ایرادات لایحه رتبه بندی معلمان

نایب رییس کمیسیون آموزش با اشاره به بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در این کمیسیون و تایید ۶ ماده آن، گفت: پیشنهادات در ماده ۷ این لایحه مختلف بود و با توجه به بحث و بررسی‌های صورت گرفته، ادامه بررسی ماده ۷ به جلسه بعد موکول شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مهدی اسماعیلی نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز (سه شنبه 11 آبان ) این کمیسیون با اشاره به بررسی لایحه رتبه بندی معلمان اظهار داشت: مواد 6 و 7 این لایحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه ماده 6 این لایحه با اعمال تغییراتی به تصویب رسید، افزود: بررسی‌ها در ماده 7 به درازا کشید به طوری که پیشنهادات در این ماده زیاد بود و اعضای کمیسیون نقطه نظرات مختلفی را برای اعمال در این ماده مطرح کردند به همین دلیل بررسی نهایی  در خصوص این ماده و تصویب آن به جلسه بعد موکول شد.

نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: ماده 7 این لایحه درباره رتبه‌ها، درصدها و فوق‌العاده شغل معلمان بود که با توجه به اینکه وقت جلسه کفایت اتمام رسیدگی به پیشنهادات را نمی‌داد، ادامه بررسی آن با درخواست اعضا به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

اسماعیلی گفت: امیدواریم با جمع‌بندی پیشنهادات در خصوص ماده 7 لایحه رتبه بندی معلمان بتوانیم این ماده را هفته آینده تعیین تکلیف کنیم.

ارسال نظر