کد خبر 576439
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت تیگو ۵ مدیران خودرو / (۱۴۰۰/۸/۱۰)

در جدول زیر قیمت روز انواع چری در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  مشاهدات اقتصادآنلاین از بازار محصولات مدیران خودرو حاکی از آن است که قیمت چری تیگو ۷ IE مدل ۱۴۰۰به مرز یک میلیارد تومان رسیده است و حدود ۹۹۰میلیون تومان معامله می‌شود. تیگو ۷ IE مدل ۹۹ نیز که از گران قیمت‌ترین مدل‌های خانواده چری است ۸۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

چری آریزو ۶‌ اکسلنت  مدل ۱۴۰۰ و چری آریزو ۵‌ دنده ای لاکچری مدل ۹۹ نیز به ترتیب با قیمت ۸۷۵ و  ۴۷۰ میلیون تومان در بازار امروز خودرو قیمت‌گذاری شده است.

همچنین قیمت چری تیگو ۵ IE  مدل ۱۴۰۰، به ۷۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به چری تیگو ۵ IE  مدل  ۹۹،  ۱۰۰ میلیون تومان گران‌تر معامله می‌شود. 

بر اساس رصد امروز اقتصادآنلاین از بازار خودروهای خانواده چری، آریزو ۵TE اتوماتیک اکسلنت (توربو) مدل ۱۴۰۰ و ۹۹ نیز به ترتیب ۶۲۶ و۵۶۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت بازار انواع خودروهای مدیران خودرو (آبان‌ماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
چری آریزو ۵‌ دنده ای لاکچری ۱۳۹۹ صفر ۴۷۰,۰۰۰,۰۰۰
چری تیگو ۷ IE ۱۳۹۹ صفر ۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰
چری تیگو ۷ IE ۱۴۰۰ صفر  ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰
چری آریزو ۶‌ اکسلنت ۱۴۰۰ صفر ۸۷۵,۰۰۰,۰۰۰
چری آریزو ۵TE اتوماتیک اکسلنت (توربو) ۱۳۹۹ صفر ۵۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
چری آریزو ۵TE اتوماتیک اکسلنت (توربو) ۱۴۰۰ صفر ۶۲۶,۰۰۰,۰۰۰
چری تیگو ۵ IE ۱۳۹۹ صفر ۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰
چری تیگو ۵ TE ۱۴۰۰ صفر ۷۹۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما 
 
 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای مدیران خودرو در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.
ارسال نظر